1. صفحه اول
  2. chevron_left
  3. اخبار
  4. chevron_left
  5. کاهش یک ساعتی زمان اجرای طرح ترافیک در تهران

کاهش یک ساعتی زمان اجرای طرح ترافیک در تهران

اخبار
 109 بازدید

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد: از ابتدای آذرماه تا پایان سال جاری، زمان اجرای طرح‌های ترافیکی از ساعت ۱۹ به ساعت ۱۸ تغییر می‌یابد.

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «به اطلاع شهروندان محترم می‌رساند؛ از ابتدای آذرماه تا پایان سال جاری، زمان اجرای طرح‌های ترافیکی از ساعت ۱۹ به ساعت ۱۸ تغییر می‌یابد. کاهش یک‌ساعته زمان اجرای طرح شامل هر دو محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا می‌شود.

این تصمیم با توجه به کوتاه شدن طول روز و به جهت تخلیه سریع‌تر ترافیک بزرگراه‌های شهر در ساعات شبانگاهی، برابر اختیارات قانونی شهرداری تهران و بر اساس هماهنگی صورت‌گرفته با پلیس راهور تهران اتخاذ شده است.»

علی عالی مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز در گفتگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: به منظور کاهش ترافیک و آلودگی هوا در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تصمیم بر این شد ساعت اجرای طرح ترافیک پایتخت از ساعت ۱۹ به ساعت ۱۸ کاهش پیدا کند.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: به دلیل آنکه شهروندان نسبت به جزئیات اجرای طرح با مشکلی مواجه نشوند ما در اطلاعیه خودمان تنها به کاهش ساعت اجرای طرح اشاره کردیم و جزئیات و محدوده اجرای طرح کما فی السابق می‌باشد.

لینک کوتاهhttps://wikitransport.ir/?p=21888

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جدیدترین مطالب

فهرست