نرم افزار

دانلود نرم افزار SIDRA Intersection 9.1.1.200 تحلیل و ارزیابی تقاطعات

نرم افزار
132 بازدید
SIDRA Intersection نرم افزاری پیشرفته ارزیابی میکرو تحلیلی است که از مدل های چرخه ترافیک و وسیله نقلیه مبتنی بر خط استفاده می کند. SIDRA Intersection برنامه ای بسیار مشهور است که برای تقاطع و ظرفیت شبکه، سطح خدمات و تجزیه و تحلیل عملکرد توسط طراحی ترافیک، عملیات و متخصصان برنامه ریزی استفاده می‌شود.
SIDRA Intersection

دانلود نرم افزار LEGION Model Builder/Simulator CONNECT Edition 10.04.01.03 شبیه‌سازی پیاده‌رو و عابرین پیاده

نرم افزار
96 بازدید
LEGION ModelBuilder / Simulator نرم افزاری برای شبیه سازی پیاده رو میباشد که قابلیت مدل سازی تقابل مردم با یکدیگر و موانع فیزیکی را دارد. به علاوه، فعالیت هایی شامل گردش و تخلیه در محیط های عمومی مانند ایستگاه های راه آهن، فرودگاه ها، ورزشگاه ها، ساختمان های بلند، سطح خیابان و تقابل با ماشین ها نیز وجود دارد.
دانلود نرم افزار Legion

دانلود نرم افزار DYNAMEQ 2023 v23.00.00.08 شبیه ساز ترافیک پویا

نرم افزار
84 بازدید
DYNAMEQ یک شبیه‌سازی ترافیک مبتنی بر وسیله نقلیه و تخصیص ترافیک پویا (DTA) است که ویژگی‌های مزوسکوپی و میکروسکوپی را برای ایجاد شبیه‌سازی ترافیک مناسب برای برنامه‌ریزی شهر شما ترکیب می‌کند. DYNAMEQ مقیاس‌پذیری را از یک راهرو شلوغ به کل شهر، بدون از دست دادن جزئیات، فراهم می‌کند.
دانلود نرم افزار DYNAMEQ

دانلود نرم افزار شبیه سازی و مدل سازی ترافیک EMME نسخه ۴٫۷٫۰٫۱۱

نرم افزار
131 بازدید
EMME یک سیستم نرم افزاری کامل پیش بینی حمل و نقل برای برنامه ریزی حرکت شهری، منطقه‌ای و مردم است. EMME برای ایجاد مدل‌های حمل‌ونقل دیجیتال برای پیش‌بینی تقاضای سفر، برنامه‌ریزی ترافیک، برنامه‌ریزی خدمات حمل‌ونقل، و برنامه‌های کاربردی مرتبط به منظور ارائه یک پایه شواهد برای استراتژی حمل‌ونقل و تصمیم‌گیری سیاست استفاده می‌شود.
دانلود نرم افزار EMME

دانلود Global Mapper 24.1 Build 021423

نرم افزار
777 بازدید
Global Mapper یکی از نرم افزارهای پرکاربرد در علوم نقشه برداری و GIS است. این برنامه کاربرد آسانتری نسبت به سایر برنامه های نقشه برداری و GIS دارد. این نرم افزار توسط شرکت Global Mapper طراحی شده است.
Global Mapper

IBM SPSS Statistics 27.0.1 IF026 – نرم افزار تحلیل آماری

نرم افزار
1,294 بازدید
نرم افزار IBM SPSS Statistics نرم‌افزاری رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. این نرم‌افزار توسط پژوهشگران بازار و داد و ستد، پژوهشگران سلامتی، شرکت‌های نقشه ‌برداری، دولتی، پژوهشگران آموزشی، سازمان‌های بازاریابی و … به کار می‌ رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند.
SPSS Statistics

ESRI CityEngine 2022.1.8535 – تبدیل داده های GIS به مدل های ۳ بعدی

نرم افزار
228 بازدید
هدف نهایی یک سیستم اطلاعات جغرافیایی، پشتیبانی جهت تصمیم‌ گیریهای پایه‌ گذاری‌ شده بر اساس داده‌ های مکانی میباشد و عملکرد اساسی آن بدست آوردن اطلاعاتی است که از ترکیب لایه‌ های متفاوت داده‌ ها با روشهای مختلف و با دیدگاه‌های گوناگون بدست می‌ آیند. کاربرد این نرم افزار، تبدیل این داده ها به مدل سه بعدی است.
CityEngine

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD – نسخه ۲۰۲۳

نرم افزار
1,038 بازدید
نرم افزار AutoCAD محصول پرچم‌دار شرکت Autodesk است که توسط طراحان، معماران و مهندسان در ساختن مدل‌های دو بعدی و سه بعدی از سطوح یکپارچه و یا شبکه‌ای استفاده می‌شود. این نرم افزار به مهندسان این امکان را می‌دهد تا بتوانند ایده‌های ذهنی خود را پیاده‌سازی کرده و با کمک ابزار ترسیم آزاد سه بعدی، به طراحی و مستند سازی هوشمند محصولات خود بپردازند. طیف قابلیت‌های این نرم افزار تا حدی گسترده است که محدود به یک رشته و صنعت خاص نمی‌شود و تقریباً در تمامی امور طراحی و ترسیم مدل‌های سه بعدی در رشته‌های الکترونیک، عمران، معماری، نقشه‌کشی و مدل‌سازی کاربرد دارد.

دانلود Autodesk Civil 3D 2023 – نرم افزار تخصصی طراحی و محاسبات راه و مسیر

نرم افزار
1,054 بازدید
AutoCAD Civil 3D نرم افزاری فوق العاده، بسیار کاربر پسند و کارآمد برای کمک به مهندسین عمران و شهرسازی و تکنیسین های این حرفه در مدل سازی و مستند کردن طرح های پروژه های اجرایی است. از این نرم افزار می توان در اغلب پروژه های مفید عمران و شهرسازی مانند طرح ریزی و پیاده سازی سیستم های حمل و نقل جاده ای، خشکی به صورت بسیار پیشرفته و توسعه یافته، مهندسی منابع آب و غیره استفاده نمود.

دانلود نرم افزار ABViewer Enterprise 14.1.0.89 – ویرایش و مشاهده فایل های نقشه کشی

نرم افزار
179 بازدید
نرم افزار ABViewer برنامه ای مفید برای مشاهده اسناد مختلف می باشد که به طور کلی از ۳۰ فرمت متنوع پشتیبانی می کند. فرمت های نرم افزار اتوکد و چندین فرمت دیگر در این برنامه قابل مشاهده می باشند که علاوه برنمایش ، ابزارهایی کاربردی برای ویرایش آن ها نیز در اختیار دارید. با استفاده از ABViewer امکان کار روی قسمتهایی از طرح و یا کل طرح وجود دارد. تمامی فرمت‌های سازگار با این برنامه قدرتمند را می‌توانید به فرمت‌های BMP ،EMF ،JPEG و یا GIF تبدیل کنید.
ABViewer

ESRI ArcGIS Desktop 10.8.1.14362 – تحلیل اطلاعات مکانی

نرم افزار
635 بازدید
نرم افزار ArcGIS نرم افزاری بسیار آسان برای کاربردهای GIS است که به کاربران این امکان را می دهد که به سادگی اطلاعات مکانی و داده های توصیفی را برای ایجاد نقشه ها ، جداول و نمودارها به کارگیرند و به عبارت دیگر ArcGis نرم افزاری است که اجازه ساخت یک سیستم کامل اطلاعات مکانی را فراهم می کند. این نرم افزار شامل ابزارهایی برای برنامه سازی ، ایجاد نقشه ها و مدیریت آنها ، سرور برای پشتیبانی در سطح سازمان و پشتیبانی از سیستمهای موبایل و بیسیم است.

دانلود Tableau Desktop Pro 2020.1.0 – نرم افزار تجزیه و تحلیل فرآیندها با رسم نمودارهای داده

نرم افزار
343 بازدید
نرم افزار Tableau Desktop یک تحلیلگر داده ی مشهور و بسیار قدرتمند است که با نمایش فرآیند های پیچیده به صورت بصری به شما در تجزیه و تحلیل آسان آن ها کمک می کند. این نرم افزار بر اساس تکنولوژی های پیشرفته ای می باشد که کاربران می توانند به کمک آن کوئری های پایگاه داده را به نمودار های داده تبدیل کرده و آن ها را به صورت الگوهای گرافیکی مشاهده کنند و همچنین روند داده ها را به صورت بصری در عرض چند ثانیه تشخیص دهند. انجام کلیه ی این عملیات به هیچ ویزارد یا اسکریپتی نیاز ندارد و شما می توانید بدون نیاز به کد نویسی به طور مستقیم به داده های خود متصل شده و کوئری های خود را در لحظه ایجاد و آنالیز کنید. در ضمن شما می توانید به چندین منبع داده ی مختلف نیز متصل شوید.

جدیدترین مطالب

keyboard_arrow_up