آموزش

راهنمای اصلی (Manual) نرم افزار EMME 2 به زبان انگلیسی

آموزش نرم افزار، آموزش
۲ دیدگاه
456 بازدید
EMME 2

راهنمای نرم افزار EMME 2 که در این بخش ارائه گردیده است، مجموعه ای از فایلهای pdf است که به همراه خود نرم افزار و به زبان انگلیسی از سوی شرکت سازنده ارائه شده و به همراه فایل نصب نرم افزار در اختیار خریداران قرار می گیرد. با توجه به استفاده بخش زیادی از کاربران ایرانی نرم افزار EMME از نسخه ۲ این نرم افزار و در راستای کمک به اهداف آموزشی دانشجویان و کارشناسان حوزه حمل و نقل و ترافیک، مجموعه مذکور به صورت یک فایل فشرده در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

دانلود کتاب Mastering ArcGIS – آموزش جامع نرم افزار ArcGIS

آموزش نرم افزار، انگلیسی، کتابخانه، کتب انگلیسی
۲ دیدگاه
319 بازدید
Mastering ArcGIS
نویسنده / گردآورنده:  Maribeth Price
انتشارات:  McGraw-Hill
سال انتشار:  2016
تعداد صفحات:  619
حجم فایل (مگابایت) :  60.2

کتاب Mastering ArcGIS که توسط انتشارات معتبر McGraw-Hill در سال ۲۰۱۶ انتشار یافته است، به صورت گام به گام و در قالب ۱۴ فصل به آموزش کامل نرم افزار ArcGIS می پردازد. شیوه آموزش گام به گام این کتاب، در کنار تصاویر ارائه شده برای هر بخش، در مدت زمانی اندک شما را از یک کاربر ناآشنا به کاربر حرفه ای این نرم‌افزار تبدیل می نماید.

دانلود مجموعه آموزش نرم افزار AutoCAD Civil 3D

آموزش، آموزش نرم افزار
386 بازدید
آموزش Civil 3D

مجموعه آموزشی Learning AutoCAD Civil 3D 2016 که توسط شرکت infiniteskills برای علاقمندان به این نرم افزار تهیه شده و در اختیارشان قرار گرفته است، شما را با ویژگی های Civil 3D 2016 آشنا می‌نمایند تا بتوانید هرچه بهتر از آن استفاده نمایید. آشنایی با رابط کاربری Civil 3D، بررسی و استفاده از پایگاه داده، آشنایی و چگونگی بکارگیری سطوح، چگونگی اشتراک گذاری داده ها در Civil 3D، آشنایی با مدلسازی کریدور و مواردی از این دست، از جمله مباحث این دوره آموزشی هستند.

آموزش گام به گام Microsoft Project

کتب انگلیسی، آموزش، آموزش نرم افزار
۲ دیدگاه
569 بازدید
آموزش گام به گام Microsoft Project 2013
نویسنده / گردآورنده:  Microsoft
انتشارات:  Microsoft
سال انتشار:  2013
تعداد صفحات:  576
حجم فایل (مگابایت) :  20.1

کتاب “آموزش گام به گام مایکروسافت پروجکت” که به صورت رسمی توسط انتشارات کمپانی مایکروسافت ارائه شده است، با زبان انگلیسی بسیار روان و طی یک فرآیند منظم، شما را مرحله به مرحله با نرم‌افزار MS Project آشنا میکند و ضمن معرفی قابلیت‌های شگفت‌انگیز این نرم‌افزار، نحوه استفاده صحیح از این قابلیت‌ها در فرآیند زمان‌بندی و کنترل پروژه‌ها و شیوه درست تخصیص منابع را به شما آموزش می‌دهد. این کتاب در بیست و یک فصل، صفر تا صد نرم افزار MS Project را به شما آموزش می‌دهد و پس از مطالعه این کتاب و انجام تمرین‌های آن، شما قادر خواهید بود فرآیند برنامه‌ریزی، زمان‌بندی و کنترل پیچیده‌ترین پروژه‌ها را به آسانی انجام دهید.

راهنمای کاربری نرم افزار Aimsun نسخه ۸ (انگلیسی)

آموزش، آموزش نرم افزار
۲ دیدگاه
283 بازدید

مجموعه حاضر که در قالب یک فایل فشرده ارائه گردیده است، شامل فایل‌های راهنمای کاربری نرم افزار Aimsun نسخه ۸ است که به همراه خود نرم افزار ارائه گردیده است. به علاوه، فایلهای تمرین مورد نیاز برای یادگیری نرم افزار نیز در این مجموعه ارائه گردیده است.

آموزش مقدماتی اتوکد ۲۰۱۱

آموزش نرم افزار، آموزش، کتب فارسی
177 بازدید
نویسنده / گردآورنده:  آریانی
تعداد صفحات:  81
حجم فایل (مگابایت) :  3.1

کتاب آموزش مقدماتی اتوکد، با ساختاری ساده و به صورت مرحله به مرحله، روش کار با ابزارهای اساسی نرم افزار اتوکد را به شما آموزش می‌دهد. این کتاب، مناسب کسانی است که به تازگی قصد یادگیری این نرم افزار را دارند.

آموزش اتوکد سطح ۲

آموزش، آموزش نرم افزار، کتب فارسی
154 بازدید
اتوکد
نویسنده / گردآورنده:  محمد معظمی
سال انتشار:  1391
تعداد صفحات:  133
حجم فایل (مگابایت) :  6

مخاطب اصلی این آموزش کسانی هستند که با فرمان های اولیه اتوکد آشنایی مختصری داشته باشند. در این سطح، مطالب تکمیلی جهت رساندن کاربر تازه کار به حدی که با سرعت قابل قبولی قادر به ترسیم نقشه های دوبعدی در حد فاز ۲ معماری است، بیان می گردد.

جدیدترین مطالب

keyboard_arrow_up