کتاب آماری حمل و نقل هوایی کشور ۱۳۹۷

آمار،کتابخانه،کتب فارسی
255 بازدید

تهیه کننده:

دفتر فناوری اطلاعات و بررسی های آماری، معاونت توسعه مدیریت و منابع

سال انتشار:

1398

تعداد صفحات:

204

صفحه

حجم فایل:

12.2

مگابایت

کتاب آماری حمل و نقل هوایی کشور 1397

کتاب آماری سال ۱۳۹۷ حمل ونقل هوایی کشور شامل شش فصل و متشکل از اطلاعات و آمارهای مختلف مرتبط با پروازها و تجزیه و تحلیل از عملکرد شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی فعال در داخل کشور به صورت آمارهای مقایسه ای و با ضرایب رشد و سهم آنها و جداول و نمودارهای مربوطه ارائه شده است.

فصل اول

دراین فصل عملکرد فرآیندهای داخلی سازمان هواپیمایی کشوری بطور خلاصه در یک جدول ارائه شده است.

فصول دوم و سوم

در فصول دوم وسوم کتاب آماری، عملکرد شانزده شرکت هواپیمایی ایرانی به ترتیب در دو بخش داخلی و خارجی در فرودگاه های کشور به تفکیک تعداد پرواز، مسافر، میزان بار و پست حمل شده ارائه شده است. در تدوین این فصول از اطلاعات ارسال شده توسط شرکت های هواپیمایی داخلی در پروازهای برنامه ای، غیربرنامه ای و چارتر استفاده شده است و نیز در این دو فصل فرودگاه های کشور از نظر جابه جایی مسافر و سهم عملکرد شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی در پروازهای داخلی و بین المللی در طی سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

فصل چهارم

در این فصل عملکرد شرکت های هواپیمایی خارجی متشکل از چهل و یک شرکت که در فرودگاه هایی چون آبادان ، ارومیه، اصفهان، امام خمینی، اهواز، تبریز، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، شیراز، کرمانشاه،گرگان، لار و مشهد خدمات جابه جایی مسافر و بار و پست را انجام داده اند، ارائه شده است.

فصل پنجم

در این فصل عملکرد فرودگاه های کشور از نظر نشست و برخاست هواپیماها و پروازهای برنامه ای، غیر برنامه ای، محلی و عبوری مورد تجزیه تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

فصل ششم

در این فصل جداول اطلاعات و شاخ صهای عملیاتی شرک تهای هواپیمایی ایرانی در دو بخش تحت عناوین پروازهای منظم مولد درآمد (اطلاعات مسافر – کیلومتر، ضرایب بار و سایرشاخصها) و تعداد ناوگان با پرسنل مرتبط که مبنی بر اطلاعات ارائه شده از طرف شرک تهای هواپیمایی بوده، ارائه شده است. جداول تهیه شده در کتاب براساس مقیاس ماهانه و سالانه در مسیرهایی که شرکت های هواپیمایی در آنها فعالیت داشته به گونه ای تنظیم شده است که امکان بررسی و تجزیه و تحلیل را برای کاربران مختلف تسهیل می نماید.

لینک دانلود

بازدیدکننده گرامی

ارائه کتب و مقالات علمی توسط دانشنامه حمل و نقل و ترافیک، صرفا جهت کمک به طیفی از عزیزان است که به دلایل مختلف، امکان دسترسی مستقیم و خرید این منابع از ناشر یا نویسنده آن را ندارند. در صورتی که امکان خرید مستقیم از مجاری رسمی برای شما فراهم است، لطفا جهت حمایت از نویسندگان، این کتب را از مجاری رسمی خریداری نمایید.

در صورت درخواست صاحب اثر، لینک دریافت کتاب حذف خواهد شد.
لینک کوتاهhttps://wikitransport.ir/?p=21960

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

جدیدترین مطالب

keyboard_arrow_up