1. صفحه نخست
  2. chevron_left
  3. آمار
  4. chevron_left
  5. کتاب آماری حمل و نقل هوایی کشور ۱۳۹۷

کتاب آماری حمل و نقل هوایی کشور ۱۳۹۷

آمار،کتابخانه،کتب فارسی
 177 بازدید

تهیه کننده:

دفتر فناوری اطلاعات و بررسی های آماری، معاونت توسعه مدیریت و منابع

سال انتشار:

1398

تعداد صفحات:

204

صفحه

حجم فایل:

12.2

مگابایت

کتاب آماری حمل و نقل هوایی کشور 1397

کتاب آماری سال ۱۳۹۷ حمل ونقل هوایی کشور شامل شش فصل و متشکل از اطلاعات و آمارهای مختلف مرتبط با پروازها و تجزیه و تحلیل از عملکرد شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی فعال در داخل کشور به صورت آمارهای مقایسه ای و با ضرایب رشد و سهم آنها و جداول و نمودارهای مربوطه ارائه شده است.

فصل اول

دراین فصل عملکرد فرآیندهای داخلی سازمان هواپیمایی کشوری بطور خلاصه در یک جدول ارائه شده است.

فصول دوم و سوم

در فصول دوم وسوم کتاب آماری، عملکرد شانزده شرکت هواپیمایی ایرانی به ترتیب در دو بخش داخلی و خارجی در فرودگاه های کشور به تفکیک تعداد پرواز، مسافر، میزان بار و پست حمل شده ارائه شده است. در تدوین این فصول از اطلاعات ارسال شده توسط شرکت های هواپیمایی داخلی در پروازهای برنامه ای، غیربرنامه ای و چارتر استفاده شده است و نیز در این دو فصل فرودگاه های کشور از نظر جابه جایی مسافر و سهم عملکرد شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی در پروازهای داخلی و بین المللی در طی سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

فصل چهارم

در این فصل عملکرد شرکت های هواپیمایی خارجی متشکل از چهل و یک شرکت که در فرودگاه هایی چون آبادان ، ارومیه، اصفهان، امام خمینی، اهواز، تبریز، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، شیراز، کرمانشاه،گرگان، لار و مشهد خدمات جابه جایی مسافر و بار و پست را انجام داده اند، ارائه شده است.

فصل پنجم

در این فصل عملکرد فرودگاه های کشور از نظر نشست و برخاست هواپیماها و پروازهای برنامه ای، غیر برنامه ای، محلی و عبوری مورد تجزیه تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

فصل ششم

در این فصل جداول اطلاعات و شاخ صهای عملیاتی شرک تهای هواپیمایی ایرانی در دو بخش تحت عناوین پروازهای منظم مولد درآمد (اطلاعات مسافر – کیلومتر، ضرایب بار و سایرشاخصها) و تعداد ناوگان با پرسنل مرتبط که مبنی بر اطلاعات ارائه شده از طرف شرک تهای هواپیمایی بوده، ارائه شده است. جداول تهیه شده در کتاب براساس مقیاس ماهانه و سالانه در مسیرهایی که شرکت های هواپیمایی در آنها فعالیت داشته به گونه ای تنظیم شده است که امکان بررسی و تجزیه و تحلیل را برای کاربران مختلف تسهیل می نماید.

لینک کوتاه https://wikitransport.ir/?p=21960

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جدیدترین مطالب

فهرست