1. صفحه نخست
  2. chevron_left
  3. اخبار
  4. chevron_left
  5. دوچرخه تاشدنی که هیچ وقت پنچر نمی شود!

دوچرخه تاشدنی که هیچ وقت پنچر نمی شود!

اخبار،فناوری
 12 بازدید

به همراه بردن دوچرخه در محیط های شلوغ و محدود شهری یکی از آرزوهای افرادی است که از دوچرخه‌سواری لذت می برند. تولید یک دوچرخه تاشو این کار را راحت کرده است.

این دوچرخه که روم سیتیزن نام دارد، نه تنها به راحتی قابل تا زدن است، بلکه همراه با یک ساک کوچک عرضه می شود تا بعد از بسته بندی بتوان آن را در داخل هواپیما یا قطار و غیره نیز قرار داد و به سادگی با خود به هر نقطه ای برد. دوچرخه یادشده وزن زیادی هم ندارد و پس از بسته بندی به اندازه یک ساک مسافرتی عادی فضا اشغال می کند. این وسیله ۹.۵ کیلوگرمی را می توان در عرض چند ثانیه تا زد یا برای استفاده به حالت عادی بازگرداند.

یکی دیگر از مزایای این وسیله تایرهای فاقد هوای خاص آن موسوم به Airless Muffin است که باعث می شود افراد نگران پنچر شدن چرخهای خود نباشند. زنجیر آن هم به گونه ای طراحی شده که برای مدت طولانی قابل استفاده باشد و نیازی به استفاده از گریس برای چرب کردنش نباشد.

همراه با این چرخ یک برنامه تلفن همراه نیز عرضه می شود که به اشتراک گذاری ماجراجویی های صورت گرفته با استفاده از آن و همین طور تبادل نظر با افرادی که در مسیرهای مختلف از آن استفاده می کنند را تسهیل می کند. قیمت این دوچرخه ۵۰۰ دلار است.

دوچرخه
لینک کوتاه https://wikitransport.ir/?p=13415

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جدیدترین مطالب

فهرست